אירועים במרינה בהרצליה

המרינה בהרצליה היא אחד המקומות הכי יפים ותוססים בארץ. רבים מגיעים אליה כדי לחגוג אירועים באתת מהמסעדות השוכנות בה, על חוף הים מול השקיעה האדומה והחמה. אין כמו אירועים במרינה בהרצליה מול הים. הים עצמו הוא הנוף הכי יפה והכי טבעי לכל אירוע, הוסיפו לזה מנה טעימה וכוס יין, ותראו שהמשפט לה דולצ’ה ויטה הוא לא רק שם של סרט עם אלברטו בניני.

מרינה הרצליה היא מהמרינות הכי חדשניות ומפותחות באזור הים התיכון והיא הוקמה בשנת 1995. במרינה עוגנים מאות כלי שייט מרחבי העולם. היא מארחת ממדי שנה עשרות אלפי מבקרים ומשרתת אלפי אנשים המגיעים אליה לבילויים, לעשות ספורט, לקניות וגם לאחת מהמסעדות השוכנות בה.

בכל מסעדה אפשר לערוך אירועים שונים כמו חגיגות ימי הולדת, יום נישואין וגם מפגש של עובדים, מפגש חברתי או כל סיבה אחרת להתכנסות מול הים והבריזה המלטפת וכמובן לחובבי הדגים אין כמו מסעדת דגים בהרצליה לאירוע מרשים וטעים במיוחד.

מסעדות מעולות יש במרינה בהרצליה

במרינה בהרצליה יש אירועי שייט, פסטיבלים, מסיבות ועוד אבל גולת הכותרת היא מסעדת דגים ובשרים אשר עורכת גם אירועים במרינה בהרצליה. רק מהצצה בתפריט המסעדה תגלו את כל הטוב של הים התיכון. התפריט של המסעדה המעולה הזו כולל את כל הדגים הכי אהובים על ישראלים כמו: בורי, מושט, פורל, סלמון, דניס ולברק. לצד קערת ברבוניות צלויות, מוסר ים. לוקוס, צ’יפורה. פירות ים כמו: קלמארי, שרימפס, מולים, סרטנים ועוד.

הכול טרי יש מהדגה של היום, מהים. ריח הים מסביב והכול מושלם.

אין כמו דגים, יין וים

המשולש הקדוש דגים, יין וים מביא אל מסעדות הדגים במרינה בהרצליה את חובבי הדגים הבריאים ויש גם מי שעושה אירועים סביב חגיגת אכילת הדגים שכן, דגים זה יין וחוף ים הם הדבר המושלם בכל מה שקשור לאווירה של מסעדה ולמעדני איכות של דגים.

הקטע החשוב במסעדת דגים על הים שברור שהדגים המוגשים במקום הם טריים, דגו אותם באותו יום ומרגישים את זה בטעם.

תוכלו להזמין מנת ברבוניות, לוקוס, בורי, דניס ועוד כל אחד לפי טעמו. יש הרבה דגים בים, אבל לא כל אחד יודע להכין אותם. אירועים במרינה בהרצליה אנשים אוהבים לעשות במסעדת דגים משובחת. 

להשקיף על מבצר אפולוניה

כל מי שמגיע לכל מיני אירועים במרינה בהרצליה, מסעדות או בתי קפה יכול להשקיף על מבצר אפולוניה. הוא ממוקם לא רחוק מהמרינה על צוק סלעי ומשקיף על חוף הים. זהו בהחלט אתר היסטורי היוצר אווירה מסוימת במקום, גם אם מגיעים רק לשבת במסעדה במרינה.

ההתיישבות הראשונה באזור אפולוניה הייתה של העם הפיניקי בתקופה הפרסית, אז נקרא המקום “ארשוף” כשמו של האל הפיניקי רשף. באפולוניה חיו גם הביזנטים והתגלו במקום מרכזי מסחר, מרכז ימי ותעשייה של כל האזור הדרומי בשרון.

ישיבה במסעדת דגים ובשרים במרינה בהרצליה, מול מבצר אפולוניה מהווה חוויה נדירה, שכן המבצר לא נמצא רחוק ואפשר אף להקיף עליו וליהנות מגודלו ועוצמתו. ובנוסף לבחור מסעדה שיש לה את התפריט שמתאים לאירוח שלכם אם זה יום הולדת, חגיגת בת מצווה למשפחה הקרובה או אירוע קטן של כנס חברה. אין אירוע שאי אפשר לקיים במסעדת דגים ובשרים.

מעבר לחוויה האותנטית של מסעדת דגים ובשרי, יש גם ערך בריאותי רב לאכילת דגים ולקבלת אומגה 3 ישר מהטבע.

שינוי גודל גופנים