כיצד מתכננים אירועים בהרצליה על הים

DSC09496-HDR

אירועים שאינם באולם אירועים, הפכו לאטרקציה מלהיבה ומיוחדת. היכולת לקיים אירועים שלא באולם אירועים או גן אירועים משמים – הפכה את השמחות למלהיבות יותר גם עבורכם וגם עבור המוזמנים שלכם.

אירועים בהרצליה על הים הם לוקיישן נהדר לחגיגות. הנוף המדהים של הים, האווירה הים תיכונים והעיר שוקקת החיים שמסביב  – הופכים את האירוע לאירוע צעיר ומעודכן. אבל כיצד מתכננים אירועים בהרצליה על הים? הכנו עבורכם כמה טיפים טובים בהמשך.

מציאת לוקיישן לאירוע – לפני הכל חשוב למצוא שטח מתאים לאירוע. אירוע בהרצליה על הים דורש מציאת לוקיישן לאירוע בין אם מדובר בחוף הים עצמו, על סירה או במסעדה על הים. בדקו היכן מתאים לכם ביותר לקיים אירוע מסוג זה.

תפריט ואוכל – לאחר שמצאתם את המקום המתאים לאירוע שלכם, חשוב להתאים לאירוע תפריט. לאירוע בהרצליה על הים, יתאים תפריט שכולל דגים ופירות ים טריים, שמשלימים את הקונספט של אירוע מיוחד על הים. התאמת האוכל יכולה להיעשות על ידי המסעדה שבחרתם לאירוע על הים.

תאורה והגברה – כמו בכל אירוע ציוד של תאורה והגברה הוא הכרחי לקיום אירוע שמח שמוזיקה בוקעת ממנו להנאת האורחים. אם האירוע מתקיים בשטח, מומלץ לדאוג לגנרטור שיספק חשמל לציוד הטכני. אם האירוע מתקיים במסעדה או במקום מסודר, בדקו כי יש אופציה לחבר את כלל הציוד למקום.  בנוסף יש לבחור DJ או להקה כמו למשל להקה יוונית שיתאימו את הקונספט המוזיקלי לאווירה הים תיכונית שבמקום.

עיצוב – אלמנט נוסף וחשוב לא פחות לאווירה ונראות האירוע הוא העיצוב. חשוב שהעיצוב במקום יתאם את הקונספט של אירועים בהרצליה על הים ויכלול מוטיבים ימיים כמו: סידורי שולחן שעליהם צדפים וסירות קטנות, פרחים קיציים שנראים משל נקטפו מהר ביוון, כדי חרס קטנים, ושלל מוצרי ים מעוצבים שיונחו על השולחנות ומסביב להם. לאירועים על הים ניתן להתאים גם בלונים לבנים להשלמת המראה הרגוע והשלו במקום.

תכנון אירוע מושלם

זה לא סוד שלמרות האטרקטיביות של אירוע על הים, התכנון אינו קל והוא דורש מחשבה רבה ותכנון מורכב. לכן, במקרים רבים מעדיפים בעלי האירוע לקיים אירוע במסעדה כמו במסעדת דרבי בר שמתאימה לאירועים מכל סוג. המסעדה מציעה תפריט רחב שמתאים לכל האוכלוסייה, מוזיקה, רחבת ריקודים ומחלקת אירועים מפנקת לבניית אירועים פרטיים ועסקיים בעלי צביון ייחודי.

אירועים במסעדת דרבי בר דגים הרצליה ניתן לחגוג בחדר פרטי המיוחד לאירוח 80 מוזמנים או במרפסת המיועדת ל-160 אורחים.

השאר תגובה